GÜZELLİK ve LAZER SALONU

LENF DRENAJ
LENF DRENAJ
Lenfatik drenaj masajı elle veya lenf drenaj makinası ile uygulanıyor. Elle yapılan masaj, derinin önce hafif harekete geçirilmesini sağlıyor. Yapılan hareketler damarlardaki lenfatik akışı itiyor. Belirli noktalara parmaklarla bastırıldığında, kullanılmış lenfler atılarak yenileri oluşuyor, bu da o bölgedeki kan dolaşımının, hiç bir güç kullanılmadan hızlanmasını sağlıyor. Lenfdrenaj makinası ise, vücutta lenfatik sistem adı verilen, hücreleri besleyen beyaz sıvı dolaşımı hızlandırıyor. Bu aletin ayrıca kas sistemi üzerinde de olumlu etkisi var. Makinanın yaptırdığı tüm hareketler damarlardaki lenfatik akışı itiyor ve lenfatik sistemin düz kaslara ait kısmına etki yapıyor. İnsan organizmasını içi su dolu bir küvete benzetirsek, geliş filtrasyonunu atar damar sistemi, boşalma ve emilip dağılmayı da toplar damar sistemi teşkil eder. Lenfdrenaj, kanda dolaşan serbest yağ asitlerin, kolayca yakabilecek hale getirilmesini sağlıyor.KAVİTASYON (ZAYIFLAMA)

KAVİTASYON (ZAYIFLAMA)

IŞILTILI DÖĞME

SİR AĞDA (KİŞİYE ÖZEL)

PARAFİN

GELİN MAKYAJI (Profesyonel türban bağlanır)

PROFESYONEL MAKYAJ (KRYOLAN)

PROFESYONEL MAKYAJ (KRYOLAN)

MANİKÜR (SPA KOLTUĞUNDA)

PEDİKÜR (SPA KOLTUĞUNDA)

LAZER (AYVA TÜYÜ AYIRICI) Türkiye'de ilk

ERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON
LAZER EPİLASYON
Yeni geliştirilmiş olan lazer cihazımızla sarı ve ayva tüylerinizede son diyoruz.Yeni başlığıyla kalın sert tüyler ,ince sarı ve ayva tüyler de bitiyor.
Lazer epilasyon,istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur.Soğutma sistemiyle lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile lazer ısısı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür.

SOLARYUM

VÜCUT MASAJI

Tel: 0212.873 74 00 Gsm: 0533 744 46 41

beylikduzurehber.com