.

Ana Sayfa

Neden B.düzü Rehber

İlanlar

İletişim

Beylikdüzü

E-Mail

 
 

 
.

 

 


 


 

MİSYON VİZYON

Misyonumuz bilgiyi herkes için erişilebilir kılmak, vizyonumuz ise değişimi yakalamaktır.
“
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi” bu misyonun bilinciyle planlanmakta ve çağın gereği olan internet ile desteklenmektedir. Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilgi bombardımanı içinde kalıcı platformlar yaratmanın ön şartıdır.

BİLMEK VE BİLİNMEK İSTEYENLERE REHBER

Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, Beylikdüzü ilçesinin bilgi haritasını çıkarmaya karar verdi. İstanbul’un yeni gözdesi Beylikdüzü'nün bütün sokaklarının, bütün mahallelerinin bilgi haritasını oluşturmayı hedefleyen bu çalışma, aynı zamanda ilçemizin tarihinin, kültürünün, doğal yapısının, iktisadi durumunun da röntgenini çekecek.

Bilgi güçtür; bilmenizi ve bilinmenizi sağlar...
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilgiyi herkes için kolayca erişilebilir kılacak.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, Beylikdüzü'nü daha kolay ulaşılır yapacak.
Beylikdüzürehber.com bilgi toplumunun gereğini yerine getiriyor; Beylikdüzü'nün ticaret haritasını çıkarmaya hazırlanıyor.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, hem bilmek, hem de bilinmek isteyenler için yeni bir yol açıyor.

BİLGİYE KOLAY ERİŞMEK İSTEYENLERE REHBER
Beylikdüzürehber.com öncülüğünde başlatılan bu çalışma, modern dünyanın en pahalı hizmetini; bilgiyi, elinizin altında tutabilmeniz için planlanıyor. Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, Beylikdüzü ilçesindeki tüm işletmeleri birbirleri ve müşterileri için erişilebilir kılmayı hedefliyor.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilgiyi aramanız için değil, aradığınızı en kolay yoldan bulmanız içindir.
Artık Beylikdüzü’de gerçek bir rehbere kavuşuyor.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilgiye ulaşmanın yolunu gösteriyor.

BİLGİLERİNİN KOLAY ERİŞİLEBİLİR OLMASINI İSTEYENLERE REHBER
Bilmek kadar, bilinebilir olmak da bilgi toplumunun gereği. Hele ticaret yapıyorsanız bilinebilir olmanız şart.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilinirliğinizi kalıcılaştırma olanağı da yaratıyor. Sizi bulmak isteyenlere rehber olacağını biliyor.
Bu çalışma, Beylikdüzü’nün tüm işyeri ve kuruluşlarıyla ilgili bilgilerin elinizin altında olmasını sağlayacak. Bunu Beylikdüzü'nün tüm işyeri ve kurumlarına, işletmenizi gösteren bir tabela asmak olarak anlayın isterseniz.
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, size açılan yolları işaretliyor.

BİLGİYİ EKSİKSİZ GÖRMEK İSTEYENLERE REHBER
Beylikdüzürehber.com'un iş deneyimi ve uzmanlığıyla hazırlanan Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, ilçemizdeki bütün kuruluşları; unvanları, adresleri, telefon, faks, web siteleri ve elektronik postaları ile eksiksiz haritalandırıyor.
Beylikdüzü'ne dair ne varsa,
Beylikdüzü iş ve yaşam rehberi, bilgi bankasındaki yerini alıyor.

WEB TASARIMI

Web tasarımı, temel olarak bir içeriğin web ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır.

Bu sunuş; içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir.
Ayrıca site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler; ses, video, java uygulamaları ve flash gibi zenginleştirici öğelerin kurgulanıp uygulanması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.
Beylikdüzü rehber.com , tasarım süreci boyunca çalıştığı kurumlar ve bu kurumların reklam-yayıncılık-halkla ilişkiler birimleri ve/veya reklam ajansları ile aktif olarak çalışarak sitenin altyapısının oluşturulması ve kurum kimliğinin doğru yansıtılması konusunda işbirliği yapar. Sitelerin gelişmesi ve güncellenmesi konusunda da düzenli hizmetler sunar. Başarılı bir web sitesi sadece görsel açıdan zengin değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir sitedir.
Kurumların internet ortamında web sitelerini ve sunduğu hizmetleri duyurması için en önemli araçlardan olan banner tasarımında, zengin bir görselliğin yanında, hedef kitleye mesajın hızlı ve doğru iletilmesi çok önemlidir. Beylikdüzü rehber.com, internet standartlarının sınırları içinde banner uygulamalarından maksimum verimi alabilecek ürünler üretir.
Web sitelerinin içerik sunması yanında, interaktif olarak işlev kazandığı günümüzde pek çok web uygulaması üretilmektedir. Web üzerinden satış yapmaktan, özel bayi bilgi uygulamalarına, kurum içi intranet uygulamalarından, bankacılık uygulamalarına kadar, pek çok alanda oluşturulan programlama ürünleri hazırlanarak bu işlevlerini de doğru bir görsel arayüz ile anlaşılır, kolay kullanılır ve programlama standartlarına uygun bir şekilde sunmalıdır.
Beylikdüzü rehber.com, her türlü internet uygulamasında, bu programları oluşturan ekiplerle uyumlu bir şekilde, kolay uygulanabilir, görsel elemanlarla uygulamaların işlevselliğini arttıran, kurumun kimliğinin yansıtılarak ve gerektiğinde gelişmelere adapte olabilen, kullanıcı dostu görsel arayüzler üretir.
Beylikdüzü rehber.com, sunuşlar, ürün tanıtımı, firma tanıtımı gibi alanlarda CD-ROM ürünleri de tasarlamaktadır.

 

  Önemli Linkler

.
Beylikdüzü Belediyesi
Otobüs saatleri
T.C. Kimlik No Sorgulama
Vergi No Sorgulama
Doğalgaz Fatura Sorgulama
Türk Telekom Borç Sorgulama
Su Fatura Sorgulama
Önemli telefonlar
Biletix
Canlı Yayın
  

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  İlanlar   |  İletişim  |  Beylikdüzü Belediyesi  |   E-Mail   |

Adres : Barış Mah. Birlik San.Sit.Beylikdüzü/İSTANBUL
Web : http://www.beylikduzurehber.com   -  E-Posta : info@beylikduzurehber.com